آغاز موج پنجم جهش نرخ دلار

آغاز موج پنجم جهش نرخ دلار

آغاز موج پنجم جهش نرخ دلار

بازار آهن در روز گذشته ثابت، راکد و بی‌رمق گزارش شد، به طوری که جز نوسانات نامحسوس در برخی حوزه‌ها غالب مبادی فروش تغییری در قیمت اهن الات  خود اعمال نکردند.

نرخ دلار در بازار آزاد ایران روز سه‌شنبه نوسانی تاریخی بر جای گذاشت و به حدود ۳۴ هزار تومان رسید. وبسایت‌های صرافی‌ها که قیمت ارزهای مختلف در ایران را رصد می‌کنند دیروز نرخ ۳۳ هزار و ۹۵۰ تومان را به ازای هر دلار ثبت کردند که نسبت به روز دوشنبه حدود ۶۰۰ تومان افزایشی بود.

 نوسانات افزایشی بازار ارز حکایت از آغاز موج پنجم جهش نرخ دلار دارد و با توجه به اخبار منفی داخلی و خارجی که این روزها منتشر می‌شود به نظر می‌رسد رشد نرخ دلار فعلا ادامه داشته باشد.

تحلیل قیمت روز آهن آلات

بازار میلگرد روز گذشته تقریبا آرام و ثابت بود و تنها در چند کارخانه از جمله میلگرد ذوب آهن اصفهان و نیشابور حدود ۵۰ الی ۱۵۰ تومان کاهش قیمت مشاهده شد.قیمت ناودانی اروپایی و نیز نرخ روز نبشی در کلیه مبادی فروش ثابت بود.

بازار تیرآهن نیز بدون نوسان گزارش شد و غالب شرکت‌ها تغییر قیمت نداشتند اما تیرآهن ذوبی و فایکو حدود ۱۰ الی ۲۰ هزار تومان کاهشی اعلام شد؛ قیمت لوله داربستی  مبلی، گازی و سایر لوله‌ها نیز همچنان ثابت اعلام شدند.